loading

Marcegaglia: rury ze stali węglowej do każdego zastosowania

20 października 2020 r

Marcegaglia: rury ze stali węglowej do każdego zastosowania

Marcegaglia Carbon Steel, oddział grupy Marcegaglia zajmujący się produkcją wyrobów ze stali węglowej, wytwarza najszerszą na świecie gamę rur spawanych ze stali węglowej.

Pozycję lidera firma zawdzięcza długiej, ciągłej i równomiernej ścieżce rozwoju, która uczyniła z Marcegaglia jednego z największych, niezależnych, globalnych graczy w branży przekształcania stali, posługującego się unikalnym modelem przemysłowym.

Zakres produkcji obejmuje różne rozmiary i kształty, dzięki czemu wyroby nadają się do każdego zastosowania; średnice wynoszą 8–406,4 mm, grubość – 03–16 mm, zaś możliwość pionizacji wykorzystywana jest w wielu sektorach przemysłowych.

Począwszy od produkcji rur stalowych do zastosowań precyzyjnych, Marcegaglia odpowiada na zapotrzebowanie każdego segmentu rynku, np. dystrybucji, przemysłu budowlanego, spożywczego i mlecznego, a także branży konstrukcji mechanicznych, budowy maszyn i motoryzacyjnej. Dzięki różnorodności zastosowań i elastyczności gama rur precyzyjnych Marcegaglia Carbon Steel odpowiada na zapotrzebowanie konkretnych segmentów, takich jak produkcja kaloryferów, rdzeni uzwojenia, szklarni, okien, ogrodzeń, mebli, wyposażenia sportowego, branża motoryzacyjna, przemysłu mechanicznego i wiele innych. Co więcej, specjalnie spersonalizowane kształty opracowywane są zgodnie ze wskazaniami Klienta.

Dzięki szerokiej gamie giętych na zimno rur spawanych do zastosowań konstrukcyjnych (CE), niestopowych drobnoziarnistych stalowych profili drążonych, poddanych obróbce plastycznej na gorąco lub giętych na zimno i cieplnie hartowanych, Marcegaglia spełnia wymagania sektora budowniczego i konstrukcyjnego. Największa na świecie oferta rur do mikropali odpowiada na różnorodne zapotrzebowanie projektów konstrukcji wzmocnień i kładzenia fundamentów.

Gama rur ze stali węgłowej firmy Marcegaglia obejmuje również rury do zastosowań w urządzeniach ciśnieniowych, rury stalowe do rurociągów przewodzących płyny palne, rury przewodzące wodę i roztwory wodne, rury do spawania i gwintowania oraz rury OCTG.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie istniejące w branży konstrukcji mechanicznych Marcegaglia przygotowała asortyment rur o okrągłym przekroju poprzecznym, wykonanych ze stali niestopowej i stopowej, do zastosowań mechanicznych oraz ogólnych zastosowań inżynieryjnych.

Wszystkie segmenty rynku mogą skorzystać z oferty produktów firmy Marcegaglia, która dzięki niepowtarzalnym cechom swojej unikalnej sieci wyrobów może wytworzyć szlachetną synergię z Klientami, wyrażającą się w rzeczywistym partnerstwie.

Marcegaglia na bieżąco wdraża elementy łańcucha dostaw i opracowuje nowe metody obróbki i wykańczania. To zaangażowanie wyraża się również we wsparciu, jakiego firma udziela niektórym technologicznie zaawansowanym sektorom oraz we wsparciu udzielanemu Klientom w zakresie badania nowych produktów i ich zastosowań – zapewniając wszelkie możliwe warianty geometrii wyrobów stalowych odpowiada ona na zapotrzebowanie rynku produkcyjnego.

Odkryj tutaj gamę rur spawanych firmy Marcegaglia Carbon Steel:

MARCEGAGLIA CARBON STEEL
via Bresciani, 16
46040 Gazoldo degli Ippoliti, Mn – Włochy
Nr telefonu: +39 . 0376 . 685 1
info.carbonsteel@marcegaglia.com

Kontakt

MARCEGAGLIA KLUCZBORK
Ligota Dolna – ul. Przemysłowa 1
46-200 Kluczbork, Poland
phone +48 77 45 98 200
fax +48 77 45 98 201
kluczbork@marcegaglia.com

MARCEGAGLIA PRASZKA
ul. Kaliska 72 – 46-320
Praszka – Poland
phone +48 34 350 15 00
fax +48 34 350 15 01
praszka@marcegaglia.com

Zasubskrybuj Newsletter

Share on:

Comments are disabled.