PL | ENGLOBAL WEB SITE - www.marcegaglia.com 
 
 
carbon steel
 

JAKOŚĆ I OBSŁUGA

Po procesie spawania produkty poddawane są obróbce z użyciem najnowszej generacji technologii Marcegaglia stosowanej na liniach formowania na zimno w Kluczborku, obejmującej szereg wbudowanych operacji, takich jak usuwanie wewnętrznych zgrubień spawalniczych, badania nieniszczące i kontrole, specjalne wykańczanie i wymiarowanie końców rur. Wyjątkowo dokładne sprawdzanie zewnętrznej średnicy rur może być wykonywane bezpośrednio na linii produkcyjnej, z zastosowaniem technologii obrotowego lasera próbkującego opracowanej przez Marcegaglia, zdolnego do natychmiastowego wykrywania dowolnych odchyleń od tolerancji wymaganych dla określonego zamówienia.

Certyfikowany system produkcyjny Marcegaglia gwarantuje również, że rury są w pełni identyfikowalne w toku całego łańcucha produkcyjnego, poczynając od pierwotnego materiału aż do właściwości chemicznych i mechanicznych, aby zagwarantować bezwzględną przydatność do określonych zastosowań, zgodnie z odnośnymi normami.

jakosc-i-obsluga

Produkcja płyt izolowanych w zakładzie w Praszce oparta jest na takim samym systemie jakości opracowanym w centrum produkcyjnym w Mediolanie na potrzeby certyfikacji głównych produktów oraz oznakowania CE. Nowoczesny zakład produkcyjny zajmuje się konstruowaniem i montażem skraplaczy i parowników, a najnowsza oferta produkcyjna (od stycznia 2012 roku) obejmuje uchwyty metalowe na potrzeby sprzątania domu.

 
Marcegaglia Poland Kluczbork plant

MARCEGAGLIA KLUCZBORK
Ligota Dolna - ul. Przemysłowa 1
46-200 Kluczbork, Poland
phone +48 77 45 98 200
fax +48 77 45 98 201
kluczbork@marcegaglia.com

Marcegaglia Poland Praszka plant

MARCEGAGLIA PRASZKA
ul. Kaliska 72 - 46-320 Praszka - Poland
phone +48 34 350 15 00
fax +48 34 350 15 01
praszka@marcegaglia.com

marcegaglia-poland-map-plant
 
 term of use | privacy policy| cookie policy| P.IVA UE IT01477070203 |© Copyright 2020 MARFIN | credits Studio Chiesa