PL | ENGLOBAL WEB SITE - www.marcegaglia.com 
 
 
carbon steel
 

Targi w Brnie MSV 2014: sukces Grupy Marcegaglia

Zakończenie targów w Brnie, jednej z najważniejszych imprez w Europie Wschodniej przeznaczonej dla branży metalurgicznej; dla Grupy Marcegaglia to czas na podsumowania. Stoisko Grupy z Gazoldo degli Ippoliti obejrzała liczna grupa zwiedzających zainteresowanych certyfikowanymi wyrobami (blachami i rurami) ze stali węglowej i stali nierdzewnej o wysokiej jakości Marcegaglia przeznaczonymi do różnych zastosowań w przemyśle mechanicznym. Grupa zaprezentowała w Brnie swoją gamę płaskich wyrobów ze stali, którą będzie się mogła pochwalić także w Hanowerze (Niemcy) na targach EuroBlech 2014, które rozpoczną się 21 października.

Marcegaglia będzie mogła podkreślić swoją obecność (hala 17 – stoisko B34), zaznaczając, że obecna ważna pozycja Grupy w sektorze produkcji wyrobów ze stali płaskiej jest wynikiem procesu wzrostu i ekspansji, który rozpoczął się 15 lat temu i który oparty jest na tej samej strategii zapewniającej sukces w sektorze stalowych rur, polegającej na stworzeniu zróżnicowanej sieci dostaw-produkcji-dystrybucji.
Dzięki półproduktom ze stali węglowej i nierdzewnej (kręgi, arkusze i taśmy) oraz dzięki stali lakierowanej i grubym blachom typu quarto Marcegaglia osiągnęła dziś pozycję światowego lidera dostarczającego swoje wyroby dla Centrów Obsługi i wyspecjalizowanych klientów końcowych. Szeroki zakres wyrobów, zwiększone moce produkcyjne w odniesieniu do różnych gatunków stali i branż, w jakich znajdują zastosowanie, idą w parze z wysokim poziomem obsługi i szybkością dostaw, którą Marcegaglia zapewnia dzięki efektywnemu zarządzaniu zapasami.

Produkty Grupy Marcegaglia można zatem obejrzeć na targach Euroblech 2014 między 21 a 25 października (hala 17, stoisko B34).

Share on:

<< HOME
 
 
 term of use | privacy policy| cookie policy| P.IVA UE IT01477070203 |© Copyright 2020 MARFIN | credits Studio Chiesa