PL | ENGLOBAL WEB SITE - www.marcegaglia.com 
 
 
carbon steel
 

Rury stalowe do skraplaczy i chłodziarek.

Łańcuch produkcyjny firmy Marcegaglia obejmuje kompletną gamę produktów przeznaczonych dla sektora chłodniczego i sprzętu gospodarstwa domowego: komponenty, systemy i materiały stalowe zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom i potrzebom sektora.

W obszarze produkcyjnym Marcegaglia od ponad 40 lat zaopatruje przemysł chłodniczy poczynając od surowca (zwoje, taśmy, wysokiej jakości rury specjalne) aż do projektowania i realizacji komponentów dostosowanych do potrzeb indywidualnych oraz gotowych systemów, które zawierają również kompletną gamę komponentów i akcesoriów.
Zakłady produkcyjne rozmieszczone strategicznie na terenie Włoch, PolskiPołudniowej Ameryki oraz Chin odpowiadają potrzebom rynków międzynarodowych, oferując główne okręgi produkcyjne ze zróżnicowaną i synergiczną gamą produktów w zakresie systemów chłodniczych – od skraplania po odparowywanie.

Struktura firmy Marcegaglia opiera się na stosownym zespole R&D, który współpracując ze swymi klientami, jest w stanie zaprojektować i rozwinąć – poczynając od badań wstępnych produktu, na jego wykonaniu docelowym kończąc – rozwiązania optymalne w zakresie technologii, wydajności i rentowności całego łańcucha tworzenia wartości, aktywnie przyczyniając się do ulepszania innowacyjności procesów i produktów dzięki swemu „know-how”. Technologie produkcyjne wyposażone w najlepsze systemy automatyzacji umożliwiają wykonanie każdego rodzaju wykończenia akcesoriów i komponentów, co pozwala sprostać szczególnym, nawet najbardziej złożonym wymaganiom klienta.

Pobierz nowy katalog tutaj.

Share on:

<< HOME
 
 
 term of use | privacy policy| cookie policy| P.IVA UE IT01477070203 |© Copyright 2020 MARFIN | credits Studio Chiesa