PL | ENGLOBAL WEB SITE - www.marcegaglia.com 
 
 
carbon steel
 

Marcegaglia głównym bohaterem targów w Brnie MSV 2014

Otwarcie targów w Brnie (Czechy), największej tego rodzaju imprezy w Europie Wschodniej przeznaczonej dla branży metalurgicznej, która potrwa aż do 3 października. Marcegaglia uczestniczy w targach (hala V – stoisko 80), przedstawiając pełną gamę wyrobów płaskich ze stali nierdzewnej i stali węglowej, wyrobów ze stali ciągnionej i stalowych rur przeznaczonych do różnego rodzaju instalacji i maszyn przemysłowych. Grupa, której główna siedziba znajduje się w Gazoldo (Włochy), jest w bowiem jednym ze światowych liderów w tej branży. To firma o długiej tradycji i bogatym doświadczeniu w produkcji stalowych rur, mająca najbogatszą ofertę w odniesieniu do wielkości i grubości tych wyrobów. Jest to również coraz bardziej znaczący dostawca wyrobów płaskich. Grupa opracowała szeroką ofertę produktów o różnych klasach, wymiarach i właściwościach mechanicznych, które znajdują zastosowanie w różnych sektorach przemysłu.

Marcegaglia prezentuje w Brnie specjalistyczną gamę certyfikowanych stalowych wyrobów płaskich i ciągnionych przeznaczonych dla przemysłu mechanicznego, a w szczególności do zastosowań takich jak silniki elektryczne, stolarka, konstrukcje metalowe i maszyny rolnicze. Dla sektora hodowli zwierząt, rolnictwa i szklarni Marcegaglia oferuje szeroką gamę wysokiej jakości certyfikowanych rur stalowych przeznaczonych specjalnie dla tej branży. Płaskie wyroby powlekane, w szczególności cynkowane i lakierowane, opracowane specjalnie na potrzeby przemysłu budowlanego, motoryzacyjnego, AGD i opakowań, uzupełniają bogatą ofertę Grupy Marcegaglia.

Marcegaglia jest obecna na rynku Europy Wschodniej dzięki Centrum Obsługi i przede wszystkim dzięki zakładowi w Kluczborku (województwo opolskie), w którym produkowane są precyzyjne rury spawane ze stali węglowej przeznaczone do różnorodnych zastosowań. Marcegaglia Poland jest również głównym centrum logistycznym Grupy w Europie Wschodniej. Wchodzi ono w skład sieci centrów logistycznych w Europie, poprzez które Marcegaglia zapewnia dystrybucję swoich produktów na rynkach zagranicznych.

Share on:

<< HOME
 
 
 term of use | privacy policy| cookie policy| P.IVA UE IT01477070203 |© Copyright 2020 MARFIN | credits Studio Chiesa