PL | ENGLOBAL WEB SITE - www.marcegaglia.com 
 
 
carbon steel
 

Logistyka „Haute couture”: Nagroda dla Marcegaglia w „Les Trophées Excellence” SNCF 2014

Elastyczność, wrażliwość na potrzeby klienta, „haute couture”, a także indywidualne rozwiązania logistyczne dla klientów branży stalowej we Francji – to wyróżniające cechy, które doprowadziły do przyznania nagrody za projekt MARCEGAGLIA: UNE SOLUTION LOGISTIQUE FERROVIAIRE “HAUTE COUTURE”. Nagrodę przyznano w ramach 5. edycji LES TROPHEES EXCELLENCE SNCF za rok 2014. Jest to najważniejsze wyróżnienie grupy SNCF (główny francuski operator kolejowy i logistyczny, zatrudniający ponad 250 tys. osób na całym świecie), dedykowane zespołom roboczym, które zorganizowały i opracowały najlepsze projekty w każdej z branż, w których działa grupa.

12 kategorii, ponad 600 zaprezentowanych przypadków i 76 zespołów-finalistów.
Projekt MARCEGAGLIA: UNE SOLUTION LOGISTIQUE FERROVIAIRE “HAUTE COUTURE”, którego partnerem, oprócz Marcegaglia, były firmy Fret Autochem (operator transportu kolejowego i twórca projektu), Captrain Italia (przedstawicielstwo SNCF we Włoszech) oraz zespół St. Priest (dworzec kolejowy w Lyonie), otrzymał nagrodę branżową SNCF LOGISTICS za wydajność, elastyczność i wrażliwość na potrzeby klienta w kategorii logistyka i transport kręgów ze stali węglowej we Francji.
Niewątpliwie to właśnie opracowanie szlaku Ravenna–Lyon na potrzeby dostaw produktów płaskich firmy Marcegaglia we Francji umożliwiło ponowne uruchomienie węzła Lyon, dzięki wprowadzeniu zintegrowanych rozwiązań „samochód + pociąg” do transportu kręgów, co przyczyniło się do podniesienia poziomu obsługi i zwiększenia elastyczności w reagowaniu na potrzeby klienta.

Aby podkreślić tak istotny udział firmy Marcegaglia w powodzeniu projektu, jej pracownicy zostali zaproszeni na ceremonię wręczenia nagród, która jest zwykle wewnętrzną imprezą dla pracowników grupy SNCF.

W roku 2014 grupa Marcegaglia dotarła do ponad 30 miejsc w całej Francji (dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu „samochód + pociąg”), dostarczając ponad 5000 kręgów ze stali węglowej, co odpowiada liczbie ponad 60 tys. ton i 49 pełnych pociągów wyrobów płaskich ze stali.

Share on:

<< HOME
 
 
 term of use | privacy policy| cookie policy| P.IVA UE IT01477070203 |© Copyright 2020 MARFIN | credits Studio Chiesa