PL | ENGLOBAL WEB SITE - www.marcegaglia.com 
 
 
carbon steel
 

Główna wizja: ISMR rozmawia z Antoniem Marcegaglią

Prezes Zarządu Marcegaglia, Antonio Marcegaglia, przedstawia ISMR swoją wizję i strategię dotyczącą wyrobów płaskich, rur i zwojów blachy.

Jakie są najważniejsze cechy każdego gracza chcącego działać na światowym poziomie w przemyśle stalowym? Niewątpliwie zdolność przewidywania trendów rynkowych oraz możliwość szybkiego i prawidłowego reagowania na zmiany na rynku to podstawowe cechy każdej firmy. Jednak – jak dodaje Antonio Marcegaglia, Prezes Zarządu Marcegaglia – prawdziwym wyznacznikiem jest strategia, ogólna wizja, od której zależy przyszłość całej grupy.

Obecnie firma Marcegaglia jest uważana za jednego z najważniejszych graczy świadczących usługi w branży stalowej – od produkcji rur ze stali węglowej (z bardzo bogatą ofertą produktów) do produkcji rur ze stali nierdzewnej (zajmując czołową lokatę pod względem ogólnej ilości produkcji), a także wyrobów płaskich ze stali węglowej, nierdzewnejl i blach grubych (quarto). Marcegaglia rozpoczęła program rozbudowy mniej więcej 15 lat temu, realizując pomyślną strategię w branży rur, aby utworzyć różnorodną sieć zaopatrzenia, produkcji i dystrybucji, warunkującą rozwój poziomy i pionowy.

„W wyniku tego grupa jest obecnie wyjątkowym graczem na europejskim i światowym rynku stali, który kieruje się głównymi wartościami, takimi jak synergia (w dziedzinie zakupu surowców, przetwarzania, logistyki, rynku), ekonomia skali, elastyczność produkcji oraz dywersyfikacja produktów i rynków” – powiedział Antonio Marcegaglia w rozmowie z ISMR.

Przeczytaj lub zobacz październikowe wydanie ISMR tutaj (oba dokumenty w języku angielskim).

Share on:

<< HOME
 
 
 term of use | privacy policy| cookie policy| P.IVA UE IT01477070203 |© Copyright 2020 MARFIN | credits Studio Chiesa