PL | ENGLOBAL WEB SITE - www.marcegaglia.com 
 
 
carbon steel
 

Eurobelch 2014: Marcegaglia przygotowuje swoje stoisko na targach w Niemczech

21 października rozpoczyna się kolejna edycja Euroblech, najważniejszych międzynarodowych targów poświęconych blachom i obróbce stali płaskiej. Marcegaglia, którą będzie można odwiedzić w hali 17 na stoisku B34, zaprezentuje swoje najświeższe rozwiązania wynikające z nowych możliwości dwóch zakładów produkcyjnych w Rawennie i San Giorgio di Nogaro. Umożliwiły one znaczne rozszerzenie produkcji w odniesieniu do gamy wyrobów i gatunków stali przeznaczonych do zastosowań specjalistycznych.

Na przykład Grupa może teraz dostarczać stal walcowaną na gorąco o wysokiej granicy sprężystości przeznaczoną do formowania na zimno w klasach do S600MC (EN 10149-2) oraz stal walcowaną na zimno o wysokiej granicy sprężystości do formowania na zimno w klasach HC420LA, HC180Y, HC220Y, HC260Y (m.in. zgodnie z normą EN 10268). Dzięki wzbogaceniu linii cynkowania Marcegaglia może dziś zaoferować obróbkę o grubości powłoki cynkowej od Z50 do Z800 (z możliwością różnych wykończeń po obu stronach) oraz innowacyjne wykończenie Ecorsteel, będące organiczną powłoką anti-fingerprint stosowaną na przykład w budownictwie, sprzęcie gospodarstwa domowego oraz meblach metalowych, zapewniającą chronionym przez nią wyrobom nie tylko walory estetyczne, ale także doskonałe właściwości mechaniczne i odporność na korozję.

Cały asortyment Grupy Marcegaglia będzie można zobaczyć na targach Euroblech (Hanower, Niemcy) w dniach od 21 do 25 października 2014 r. (hala 17 – stoisko B34).

Share on:

<< HOME
 
 
 term of use | privacy policy| cookie policy| P.IVA UE IT01477070203 |© Copyright 2020 MARFIN | credits Studio Chiesa