PL | ENGLOBAL WEB SITE - www.marcegaglia.com 
 
 
carbon steel
 

Blechexpo 2015: wyroby płaskie ze stali na wystawie w Stuttgarcie

Produkcja, jakość i logistyka to jedne ze słów-kluczy określających firmę Marcegaglia. Dotyczy to również sektora wyrobów płaskich, w którym grupa zaczęła się rozwijać 15 lat temu, realizując skuteczną strategię, która sprawdziła się w przypadku rur (firma Marcegaglia posiada bardzo bogatą ofertę produktów oraz zajmuje pozycję światowego lidera w branży rur spawanych ze stali nierdzewnej), tworząc tym samym zdywersyfikowaną sieć zaopatrzenia, produkcji i dystrybucji, która rozwija się w kierunku poziomym i pionowym.
W wyniku tego firma Marcegaglia jest obecnie postrzegana jako wyjątkowy gracz na europejskim i światowym rynku stali, który kieruje się zasadniczymi wartościami, takimi jak synergia (w dziedzinie zakupu surowców, przetwarzania, logistyki, rynku), ekonomia skali, elastyczność produkcji oraz dywersyfikacja produktów i rynków.

Wszystkie te wartości są widoczne w produkcji wyrobów płaskich (blachy w kręgach, taśmy wąskie i blachy ze stali nierdzewnej i węglowej), a także wyrobów stalowych powlekanych i blach grubych (quarto). Firma Marcegaglia jest niezależnym graczem, który może zaopatrywać zarówno centra serwisowe, jak i odbiorców specjalistycznych, oferując szeroką gamę produktów zróżnicowaną pod względem gatunków stali i typowych zastosowań oraz wyjątkowe połączenie usług i szybkiego reagowania przy dostępności standardowych rozmiarów w magazynie.

Pełną ofertę produktów przedstawiono na targach Blechexpo 2015 – hala 4, stoisko 4309

Share on:

<< HOME
 
 
 term of use | privacy policy| cookie policy| P.IVA UE IT01477070203 |© Copyright 2020 MARFIN | credits Studio Chiesa